Porady przeprowadzkowe

  • Masz do zorganizowania przeprowadzkę? Np. pokoju, mieszkania, biura, magazynu?
  • Musisz przetransportować pojedynczy mebel (kupujesz nowe meble, sprzęt AGD, chcesz przy okazji pozbyć się starych sprzętów)?
  • Urządzasz nowe mieszkanie i potrzebujesz dostawy mebli lub innych sprzętów ze sklepu, kafelek lub płyt podłogowych i innych materiałów do remontu?
  • Musisz przewieźć większą ilość paczek, przesyłek lub przetransportować coś nietypowego?
  • Potrzebujesz transportu towarów, palet, sprzętów na targi, do lokalu usługowego, transportu materiałów budowlanych?

W każdym z powyższych przypadków szybko, terminowo i w dobrej cenie pomoże Ci Taxi Bagażówka. Transportujemy wszelkie ruchome mienie dla klientów indywidualnych oraz fim i instytucji. Zamówienia przyjmujemy w godzinach pracy Centrali: od 08.00-19.00 od poniedziałku do piątku, od 09.00-16.00 w soboty. Zamówienia na niedziele i święta przyjmujemy w godzinach pracy biura.

     

Przeprowadzka

Organizujemy kompleksowe przeprowadzki - dostosowane do potrzeb naszych klientów. Oferujemy wyniesienie i wniesienie mebli, zabezpieczenie mebli i sprzętów, dostawę materiałów do pakowania i usługi pakowania rzeczy drobnych i osobistych. Wykonujemy montaż i demontaż mebli, pomożemy podłączyć, lodówkę, pralkę i zmywarkę. W razie potrzeby przewiezienia i załadowania bardzo ciężkich sprzętów, posiadamy również samochody dostawcze typu kontener z windą załadowczą 500kg lub 750kg.

 

Utylizacja i likwidacja mieszkań

Oferujemy utylizację sprzętów, oraz w razie potrzeby całkowitego opróżnienia mieszkania np. po lokatorach, również likwidację mieszkań, wywóz do specjalistycznych punktów utylizacji.

 

Ceny przeprowadzki  i transportu

Cenę przeprowadzki w kilku krokach oszacują Państwo w zakładce "Cennik", w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Centralą. Praca w niedzielę i święta +30%. Usługi ponadnormatywne (piętra powyżej 2 bez windy, lub ciężkie sprzęty np. pianino, sejfy etc.) są wyceniane indywidualnie.

 

Ubezpieczenie

Szef ekipy przeprowadzkowej posiada ubezpieczenie OC przewoźnika lub ponosi odpowiedzialność za przewożone mienie. 

 

Centrala jest czynna:
poniedziałek-piątek 08.00-19.00
sobota 09.00-16.00

 

 

Liczba odwiedzin dzisiaj: .

Taxi Bagażowe, Przeprowadzki © 2014 | Szablon: W3L | Wykonanie: pozycjonowanie